Pradžia > Renginiai

Renginiai

Karklėnai Resort renginiai kiekvieną kartą randa vis naujus savo mylėtojus, nes visi jie skiriasi vienas nuo kito. Įvairios temos, koncepcijos, renginių pobūdis leis Jums patirti visą emocijų spektrą.

Mūsų organizuojami renginiai sulaukia ypatingai daug dėmesio: jau vykusios „Mamos” bei „Vaikų” dienos tapo tikra švente visiems, kas norėjo praleisti jaukią, šiltą dieną šeimos rate ir neskubant pasidžiaugti laiku kartu. Norintiems atitrūkti nuo kasdienės rutinos pasiūlėme sudalyvauti mūsų LOUNGE bei Turkiškame renginiuose, kurie turėjo didelį jaunimo susidomėjimą. Visiems, kas norėjo laiką praleisti su daug juoko ir linksmybių, sukūrėme humoristinį MUSIC&COMEDY renginį, į kurį bilietai buvo išpirkti per kelias dienas, o aktyviems sporto ir sveiko gyvenimo būdo mylėtojams pasiūlėme išbandyti savo jėgas ACTIVE&ATTRACTIVE renginyje.

Priklausomai nuo renginio tipo bei oro sąlygų siūlome kino po atviru dangumi seansus, mūsų virtuvės šefų kuriamus grill patiekalus, kaljanus, alkoholinius ir nealkoholinius kokteilius, nakvynę bei pusryčius. Renginiai yra organizuojami bendradarbiaujant su įvairių sričių atstovais ir kiekvieną kartą stebina mūsų svečius naujovėmis.